Wybór metalowych elementów złączonych i narzędzi ręcznych

Firma Stalmut to lider na rynku produktów metalowych. Nasza oferta obejmuje bardzo duży wybór blachowkrętów do metalu i drewna. Wiele produktów Stalmutu  znajduje zastosowanie w budownictwie. Należą do nich pręty gwintowane, zestawy śrubowe do połączeń sprężynowych, kotwy mechaniczne oraz chemiczne, nity zrywalne, wkręty, śruby, podkładki,  liny metalowe, łańcuchy, wyroby calowe, pierścienie i kołki, opaski, obejmie, wiertła, śruby specjalne, gwintowniki i narzędzia ręczne pochodzące od kilkunastu markowych producentów, takich jak np. Kamasa Tools, IRWIN, Kuźnia, COVAL, BETA, Stahlwille, Knipex, Gedore czy Verkatto.

Z narzędzi korzystają warsztaty i serwisy samochodowe, zakłady stolarskie i ślusarskie oraz szeroko rozumiana branża budowlana. Nasi klienci mogą w każdej chwili zakupić śruby i nakrętki z gwintem angielskim i amerykańskim. Produkty są wytwarzane ze stali nierdzewnej i węglowej, mosiądzu oraz stali kwasoodpornej. Na życzenie wykonamy śruby, pręty i podkładki według rysunku dostarczonego nam przez klienta. Współpracujemy z firmami i klientami indywidualnymi. Asortyment produktów jest na bieżąco aktualizowany. Wysyłamy zamówione produkty Pocztą Polską. Długofalowa współpraca z firmą Stalmut w Bielsku-Białej ( https://stalmut.pl/ ) to inwestycja w przyszłość.

Asortyment produktów dostępny na naszej stronie internetowej obejmuje ponad 17 tys. pozycji. U nas znajdą Państwo różne wersje produktów zróżnicowane pod względem materiału, wytrzymałości czy powłoki. Przyjmujemy zlecenia indywidualne na określony rodzaj produktu. Nasze wyroby cechuje wysoka jakość i zgodność z normami ISO, DIN oraz PN. Współpraca z najlepszymi producentami w branży pozwala nam na nieustanny rozwój i poszerzanie oferty spełniającej oczekiwania klientów. Stalmut to najwyższa jakość produktów metalowych i współpraca z wieloma branżami. Zapraszamy.

You May Also Like

Osłony okienne rożnego typu

Przygotowanie atrakcyjnych systemów okiennych, które będą gwarantowały komfort, bezpieczeństwo i prywatność to…

Jakie okno dachowe wybrać?

Głównym zadaniem okien dachowych jest doświetlenie znajdującego się na poddaszu pomieszczenia. Oprócz…

Jak działają laserowe czujniki odległości?

Cyfrowe czujniki odległości to urządzenia, które znalazły zastosowanie w zautomatyzowanej produkcji różnorodnych…

Ochrona mieszkania przed słońcem (markizy, okiennice, folia oraz rośliny)

Należy wiedzieć, że najwięcej gorących promieni wpada do pomieszczeń usytuowanych od południa.…