Jesteś studentem, który ma ochotę przeżyć niezapomniane chwile podczas tegorocznych wakacji? Lubisz aktywnie wypoczywać i poznawać nowych ludzi? W takim razie bardzo dobrze trafiłeś! Szkoła windsurfingu FunSurf przygotowała w tym roku fenomenalną ofertę skierowaną do studentów, którzy chcą od życia wszystkiego, co najlepsze. 7-dniowy kurs windsurfingu zagwarantuje Ci nie tylko pozyskanie nowych umiejętności, ale również nawiązanie wartościowych znajomości, które być może pozostaną z Tobą na długie lata.

 Wingfoil Hel

Co warto wiedzieć o obozach?

Obozy windsurfingu organizowane przez szkołę FunSurf skierowane są do osób w wieku 17-27 lat, które prowadzą aktywny tryb życia. Odbywają się one w bazie Polaris oraz Chałupy, ulokowanej na Półwyspie Helskim. Całe miasteczko jest ogrodzone od pozostałej części campingów, dzięki czemu każdy może czuć się w pełni swobodnie i komfortowo. Szkoła zapewnia zakwaterowanie w kultowych niewiadówkach na prywatnym miasteczku, 7-dniowe, grupowe szkolenie windsurfingu na kompletnym sprzęcie – po 4 h zajęć dziennie w grupie od 4 do 8 osób z instruktorem, najnowocześniejszy sprzęt, ubezpieczenie NNW, opiekę ratownika oraz dawkę pozytywnej energii. W kwestii wyżywienia, szkoła poleca poszczególne obiekty zlokalizowane w pobliżu campingu. Mowa tutaj przede wszystkim o restauracjach, sklepach, czy też obiekcie Surf Messa, w którym wszyscy kursanci mają 5% zniżkę na całą kartę.

Na stronie internetowej windsurfing.com.pl znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące terminów dostępnych na 2022 rok oraz cen w zależności od przedziału czasowego oraz poszczególnych opłat dodatkowych. Dla osób, które nie są zainteresowane windsurfingiem, ale chciałyby wziąć udział w obozach oferowanych przez FunSurf, polecamy wingfoil.

Windsurfing

Co ze sobą zabrać?

Decydując się na skorzystanie z obozów dla studentów, na pewno zainteresuje Cię kwestia tego, co ze sobą zabrać i w jaki sposób się przygotować. Do najważniejszych elementów, których zdecydowanie nie powinno zabraknąć w Twoim wyposażeniu, należy: własny namiot, karimata lub śpiwór oraz dokument tożsamości ze zdjęciem. Warto pamiętać o zabraniu ze sobą ręczników i przyborów toaletowych, nakrycia głowy, kurtki przeciwdeszczowej oraz ubrań i obuwia przeznaczonego na cieplejsze, jak i chłodniejsze dni. Dzięki odpowiedniemu przygotowaniu zagwarantujesz sobie udany wyjazd bez jakichkolwiek powodów do stresu.

Kursy windsurfingu

Wyjazd w grupie się opłaca!

Czy wiesz, że wybierając się na dany kurs kitesurfingu lub windsurfingu, możesz zaoszczędzisz jeszcze więcej pieniędzy, zabierając ze sobą swoich przyjaciół? Tak, to prawda! Jeżeli posiadasz paczkę znajomych, którzy tak, jak Ty są pozytywnie zakręceni – zaproponuj im wspólny wyjazd i zgarnij 20% rabat! Wystarczy, że zarezerwujesz kurs dla danej grupy, a 5 osoba otrzyma darmową wejściówkę + rabat dla całej grupy. Jest to najatrakcyjniejsza oferta, dostępna na rynku. Nie czekaj i złóż rezerwację!

You May Also Like

Jakie przynęty na sandacza są najlepsze?

Przynęty na sandacza to dość zróżnicowane produkty, które mogą się między sobą…

Nantes: skarby portowego miasta

To portowe miasto może zaskoczyć swym bogactwem i różnorodnością. Nantes, miasto sztuki…

Linz i jego atrakcje turystyczne

W tym kraju turystyka od lat ma się doskonale, a turyści chętnie…

Pomysły na urlop w domu

Czasem zdarza się, że jesteśmy zmuszeni zaplanowany urlop spędzić we własnych domach…