Sklep kamper

Jeśli jesteś już użytkownikiem kampera to wiesz, jak łatwo jest wrzucić kilka rzeczy do torby i wyruszyć spontanicznie w poszukiwaniu przygody. Istnieje jednak kilka przydatnych i niezbędnych akcesoriów, w które można zainwestować przed wyruszeniem w podróż odwiedzając sklep  z wyposażeniem kampera, które sprawią, że każda podróż będzie zdecydowanie bardziej komfortowa.

Przenośny prysznic zewnętrzny

Nie wszystkie kampery wyposażane są w prysznice i nie zawsze zatrzymujesz się na kempingu. Świetną opcją na małą powierzchnię wewnątrz domu na kółkach jest zainwestowanie w przenośny prysznic. Ułatwi on branie prysznica, gdy nie masz dostępu do urządzeń, wszystko, czego potrzebujesz, to miejsce na tyle wysokie, aby powiesić lub przymocować system, aby woda mogła prawidłowo płynąć.

Przenośne oświetlenie do przyczepy kempingowej

Jeśli planujesz zjeść kolację lub spędzić czas na zewnątrz w czasie ciepłego, letniego wieczoru, koniecznie zainwestuj w akcesoria do kampera w postaci przenośnego świetlenia. Najlepszym rozwiązaniem jest zakupienie lamp lLED, ponieważ zużywają one mniej energii. Przenośne lampy LED są dostępne w sklepie z wyposażeniem kamperów w różnych stylach i przedziałach cenowych w zależności od Twoich potrzeb, z dostępnymi opcjami zarówno standardowych baterii, jak i akumulatorów, dzięki czemu możesz znaleźć tę, która jest dla Ciebie odpowiednia. Oprócz tego pamiętaj, że latarka lub latarka czołowa powinny również znaleźć się w wyposażeniu Twojego objazdowego domu.

Rozkładane meble i zestaw piknikowy

W wypadku fanów podróży rozkładane meble to po prostu  inwestycja na całe życie. Są one niezbędne podczas podróży. Wiele osób wybiera cieplejsze miesiące, co oznacza długie dni, dużo słońca i bardziej komfortowe temperatury. To idealny czas, aby wykorzystać te warunki, jedząc na świeżym powietrzu, bo o to chodzi przecież w podróży. 

Przenośny grill

Wiele kamperów ma ograniczoną przestrzeń kuchenną lub nie ma jej wcale, co oznacza, że przenośny grill do kampera https://sklep.kamperomania.pl/pl/c/Grill/391 jest idealny do poszerzenia Twojego wakacyjnego menu poza kanapki i odgrzewane w mikrofalówce potrawy. W zależności od osobistych preferencji, a także ilości miejsca do przechowywania, możesz wybrać grill gazowy lub węglowy. Obie opcje są odpowiednie i obie znajdziesz w sklepie z wyposażeniem kampera. 

Płyty poziomujące do kampera 

Spałeś kiedyś pod kątem? Nie jest to wygodne i szybko staje się denerwujące. Problemem jest nie tylko spanie na pochyłym podłożu, ale także prawidłowe działanie odpływu i urządzeń, takich jak zlewy i lodówki. Najlepszym sposobem na pokonanie nierównego terenu na kempingach jest nabycie zestawu płyt poziomujących. Przed zakupem płyt poziomujących należy wziąć pod uwagę rodzaj pojazdu, jego wagę i wymiary. Wszystkie te czynniki będą miały wpływ na to, które rampy są najbardziej odpowiednie i wytrzymałe. 

Rolety termiczne w kasetach 

Pomimo tego, że kampery są wyposażone w pewną formę izolacji, nie można ich porównać do zwykłego domu. Aby pomóc zwalczyć problem nadmiernego nagrzania w lecie lub utraty ciepła zimą i uzyskać bardziej uregulowany i komfortowy klimat, niezbędna jest roleta termiczna. Rolety w kasetach zwykle montowana jest do przedniej szyby i przednich szyb po stronie kierowcy i pasażera, jest ochroną przed dokuczliwym słońcem podczas podróży latem. Zimą kilka warstw rolety zmniejsza utratę ciepła. Kupisz to w sklepie dla kamperów https://sklep.kamperomania.pl/ .

System nawigacji w kamperze 

System nawigacji satelitarnej lub GPS jest niezwykle przydatnym akcesorium do Twojego kampera. Oczywiście możesz korzystać z mapy papierowej lub smartphona, ale kiedy masz przed sobą długi dzień w drodze i chcesz jak najszybciej dotrzeć do celu, ten mały gadżet uratuje Ci czas. 

You May Also Like

Wymiana szyby samochodowej – kiedy jest to niezbędne?

Rodzaje uszkodzeń szyby samochodowej Z pozoru małe uszkodzenia mogą kwalifikować się do…

Wycieraczki do samochodu – czy koniecznie muszą być oryginalne?

Dobra widoczność na drodze ma ogromne znaczenie dla bezpieczeństwa kierowców oraz innych…

Jak samodzielnie zmienić opony?

Opony zmieniamy przeważnie dwa razy w ciągu roku. W jakim czasie powinniśmy…

Jak znaleźć pomoc drogową w Warszawie?

Warszawa to stolica i jedno z najważniejszych oraz największych miast w Polsce.…