Woda do biura – jak zapewnić pracownikom wodę najlepszej jakości?

Wbrew pozorom w biurowej kuchni nie powinien znajdować się wyłącznie zapas dobrej kawy i herbaty. Choć te napoje również nawadniają, to nic nie zastąpi czystej, smacznej wody. Przez 8 godzin w pracy trudno pić tylko płyny zawierające substancje pobudzające, jak kofeina czy teina. Dlatego właściciele firm powinni zadbać o dostawę wody do biura. Jak z tego wybrnąć?

Co jest lepsze – dystrybutor wody do firm, czy dzbanki filtrujące?

Obecnie bardzo popularnym produktem na rynku są dzbanki filtrujące wodę, które nie tylko pojawiają się w firmowych kuchniach, ale także w prywatnych domach. To szybki sposób na to, by oczyścić wodę ze szkodliwych substancji i poprawić jej smak. Jednak ich pojemność jest niewielka, a filtrowanie zajmuje trochę czasu. Z pewnością to rozwiązanie nie sprawdzi się w firmach z większą liczbą pracowników.

Tutaj dobrym pomysłem jest zainwestowanie w dystrybutor wody, który mieści aż 18,9 l wody, która jest przebadana i wysokiej jakości. Co więcej, w zależności od urządzenia, pracownicy mogą cieszyć się zimną bądź ciepłą wodą. Niektóre modele mają również opcję filtracji. Taka woda do biura to prawdziwy strzał w dziesiątkę!

Woda źródlana z najczystszych ujęć w Polsce

Dostawcy wody do biur dbają o to, by jakość wody w baniakach była jak najwyższa. Pobierają ją z ujęć, które nie są zanieczyszczone. Woda źródlana jest odpowiednia dla wszystkich osób. Nie jest wysoko zmineralizowana, a jej smak jest delikatny. Szybko ugasi pragnienie i nawodni organizm. Niektórzy mogą zastanawiać się nad wodą mineralną, ale ona lepiej sprawdzi się u ludzi bardzo aktywnych fizycznie, kobiet w ciąży, bądź osób z niedoborami. Na co dzień w zupełności wystarczy woda źródlana, którą lubi prawie każdy. Sprawdzi się nie tylko wśród pracowników, ale także na oficjalnych spotkaniach z gośćmi, klientami, czy na konferencjach.

Jak nawiązać współpracę z dostawcą wody do biura?

Bardzo prosto! Wiele firm reklamuje się w Internecie. Dystrybutory z wodą są dostępne też w instytucjach publicznych lub przychodniach i na nich również można znaleźć kontakt do przedstawicieli. Warto porównać oferty, by wybrać jak najlepszą, ale zazwyczaj są one do siebie bardzo podobne. Umowy są elastyczne i nie określają minimalnego czasu trwania usługi. Płaci się za tyle miesięcy, za ile chce dana firma. Co więcej, płatność dotyczy wyłącznie zużycia wody. Jest to bardzo korzystne, ponieważ w okresie urlopowym, gdzie mniej pracowników będzie przebywać biurze, zużycie to zapewne będzie mniejsze, a to oznacza niższy rachunek za dostawę. Dodatkowo dostawy wody do biura i wymiana baniaków są gratis. Warto też wspomnieć, że dystrybutory są na bieżąco sanityzowane (co pół roku). Nie trzeba zatem martwić się o poziom ich higieny.

Zamówienie wody do biura będzie niezwykłym prezentem dla pracowników. Z pewnością wpłynie na jakość i pracy i komfort przebywania w firmie. Kolejnym pozytywnym aspektem jest oszczędność pieniędzy i czasu firmy oraz wpływ na środowisko. Baniaki są wielokrotnego użytku, co pozwala zmniejszyć ilość plastiku na świecie i wspomaga recykling.

You May Also Like

Ubezpieczenie telefonu – od czego możemy się ubezpieczyć i czy w ogóle warto?

Codzienność bez telefonu komórkowego wydaje się niemożliwa. Ze smartfona korzystamy dosłownie wszędzie…

Ile kosztuje własny biznes w galerii handlowej?

Twój biznes ma się coraz lepiej? Szukaj dla siebie nowych kierunków rozwoju.…

Busy do Anglii – dojedź tam, gdzie chcesz

Czy słyszałeś kiedykolwiek o sposobie podróżowania w systemie Door to Door? Oznacza…

Moneta z zaprzęgiem św. Mikołaja – jak wygląda?

Nadchodzące Święta dla wielu mennic stanowią impuls do wyprodukowania okolicznościowego numizmatu. Jednym…