Wybór metalowych elementów złączonych i narzędzi ręcznych

Firma Stalmut to lider na rynku produktów metalowych. Nasza oferta obejmuje bardzo duży wybór blachowkrętów do metalu i drewna. Wiele produktów Stalmutu  znajduje zastosowanie w budownictwie. Należą do nich pręty gwintowane, zestawy śrubowe do połączeń sprężynowych, kotwy mechaniczne oraz chemiczne, nity zrywalne, wkręty, śruby, podkładki,  liny metalowe, łańcuchy, wyroby calowe, pierścienie i kołki, opaski, obejmie, wiertła, śruby specjalne, gwintowniki i narzędzia ręczne pochodzące od kilkunastu markowych producentów, takich jak np. Kamasa Tools, IRWIN, Kuźnia, COVAL, BETA, Stahlwille, Knipex, Gedore czy Verkatto.

Z narzędzi korzystają warsztaty i serwisy samochodowe, zakłady stolarskie i ślusarskie oraz szeroko rozumiana branża budowlana. Nasi klienci mogą w każdej chwili zakupić śruby i nakrętki z gwintem angielskim i amerykańskim. Produkty są wytwarzane ze stali nierdzewnej i węglowej, mosiądzu oraz stali kwasoodpornej. Na życzenie wykonamy śruby, pręty i podkładki według rysunku dostarczonego nam przez klienta. Współpracujemy z firmami i klientami indywidualnymi. Asortyment produktów jest na bieżąco aktualizowany. Wysyłamy zamówione produkty Pocztą Polską. Długofalowa współpraca z firmą Stalmut w Bielsku-Białej ( https://stalmut.pl/ ) to inwestycja w przyszłość.

Asortyment produktów dostępny na naszej stronie internetowej obejmuje ponad 17 tys. pozycji. U nas znajdą Państwo różne wersje produktów zróżnicowane pod względem materiału, wytrzymałości czy powłoki. Przyjmujemy zlecenia indywidualne na określony rodzaj produktu. Nasze wyroby cechuje wysoka jakość i zgodność z normami ISO, DIN oraz PN. Współpraca z najlepszymi producentami w branży pozwala nam na nieustanny rozwój i poszerzanie oferty spełniającej oczekiwania klientów. Stalmut to najwyższa jakość produktów metalowych i współpraca z wieloma branżami. Zapraszamy.

You May Also Like

Uchwyty i chwytaki do podnoszenia i transportu – do czego je wykorzystamy?

Nie da się ukryć, że praca w halach magazynowych i wielkich fabryka…

Osłony okienne rożnego typu

Przygotowanie atrakcyjnych systemów okiennych, które będą gwarantowały komfort, bezpieczeństwo i prywatność to…

Jak działają laserowe czujniki odległości?

Cyfrowe czujniki odległości to urządzenia, które znalazły zastosowanie w zautomatyzowanej produkcji różnorodnych…

Ochrona mieszkania przed słońcem (markizy, okiennice, folia oraz rośliny)

Należy wiedzieć, że najwięcej gorących promieni wpada do pomieszczeń usytuowanych od południa.…