Hurtowe wystawianie aukcji Allegro a wielowariantowość – jak poradzić sobie z obsługą sklepu?

Wielowariantowość jest bardzo istotną funkcją, dzięki której można uczyć sprzedaż wydajniejszą i skuteczniej rywalizować z konkurencyjnymi sklepami. Jest to świetny sposób na to, aby zatrzymać przy sobie klientów, co naturalnie przekłada się na większe zainteresowanie zaprezentowanym na Allegro asortymentem.

Na czym polegają oferty wielowariantowe na Allegro?

Oferty wielowariantowe to tak naprawdę kilka odrębnych ofert połączonych w jedną. Produkty pogrupowane są na podstawie konkretnych cech, nazywanych także parametrami. Mogą być to kolor, waga, wymiary, wzór i tym podobne punkty odniesienia, poprzez które porównuje się wystawione na aukcję przedmioty.

Allegro pozwala łączyć oferty w oparciu o maksymalnie dwa parametry, dzięki którym sprzedawca tworzy różne kombinacje. Warto podkreślić, że skorzystanie z wielowariantowości jest dla sprzedawcy zupełnie darmowe – nie wiąże się z dodatkowymi dopłatami. Nie można zapomnieć również o tym, że oferty wielowariantowe mają najlepszą widoczność wtedy, gdy przypadające na nie warianty już wcześniej zyskały popularność.

Hurtowe wystawianie aukcji Allegro dzięki ErpBox – najlepsza pomoc dla sprzedawcy!

Tworzenie nowych ofert na Allegro, nawet tych o charakterze wielowariantowym, nie jest zadaniem szczególnie trudnym. Niestety, problemy zaczynają się w momencie, gdy sprzedaż wzrasta, a ilość ofert wymagających zarządzania wymyka się spod kontroli. Hurtowe wystawianie aukcji Allegro to naturalny krok w rozwoju operującego na tej platformie sklepu, jednak trzeba się liczyć z tym, że potrzebne będą tu konkretne narzędzia, aby sprawnie obsłużyć wszystkie aukcje.

Dobrym wyborem dla e-sprzedawców poszukujących sposobu na wydajniejsze zarządzanie sklepem jest system ErpBox, czyli profesjonalny program do obsługi sprzedaży. Jest to dynamicznie rozwijane narzędzie o elastycznej, modułowej budowie, zapewniające użytkownikom szereg przydatnych funkcji, świetnie dopasowanych do potrzeb branży e-commerce. Korzyści płynące z ErpBox to między innymi:

  • obniżenie kosztów prowadzenia sklepu,
  • pozytywny wpływ na wyniki sprzedaży,
  • łatwe i wygodne zarządzanie,
  • częste aktualizacje i nowe możliwości,
  • nowoczesne standardy bezpieczeństwa.

Hurtowe wystawianie aukcji Allegro to zaledwie jedna z licznych funkcjonalności ErpBox – warto osobiście przekonać się o możliwościach tego systemu, korzystając z bezpłatnego, 21-dniowego okresu próbnego!

W czym pomaga wielowariantowość?

Zasada, na jakiej wielowariantowość wpływa na sprzedaż, jest prosta. Internetowi klienci bardzo cenią sobie wybór, dlatego jeśli dany produkt jedynie częściowo spełnia ich oczekiwania, z pewnością ponowią wyszukiwanie. Tworząc ofertę wielowariantową, zaprezentuje się użytkownikom Allegro szerszy zakres asortymentu, zwiększając jednocześnie szansę, że wśród dostępnych wariantów, trafią oni na wymarzony produkt. Tym samym, klient zostaje przy ofercie naszego sklepu, nie przeglądając konkurencyjnych aukcji.

You May Also Like

Rodzaje usług internetowych

W dobie powszechnego dostępu do Internetu możemy korzystać z szeregu usług, jakie…

Czy warto wprowadzać newsletter do sklepu online?

Wiele większych sklepów oferuje swoim klientom możliwość zapisania się do newslettera. Dzięki…

Social media

Nawet jeśli posiadasz najlepszy produkt lub usługę (albo to i to), możesz…

Jak napisać ciekawy tekst na bloga?

Bloga może tak naprawdę pisać każdy z nas. Wystarczy odrobina chęci, dobry…